Tableau Pulse

Tableau Pulse тепер доступний кожному. 
Штучний інтелект для масштабування прийняття рішень на основі даних.

Tableau Pulse надає показники продуктивності на різних пристроях, включаючи ноутбуки та смартфони.

Розкрийте цінність ваших даних разом із Tableau Pulse!

Tableau Pulse – це переосмислений досвід даних, побудований на платформі Tableau, який надає кожному співробітнику інтелектуальну, персоналізовану та контекстну інформацію, що надається в потоці роботи. Tableau Pulse допомагає кожному у вашій організації інтегрувати дані у свою повсякденну роботу, щоб приймати кращі та швидші рішення. Без необхідності вивчати новий інструмент або створювати комплексні візуалізації, Tableau Pulse допомагає вам вийти за рамки того, як і що, і показує вам, чому стоять за вашими даними.

I Heart Data Sticker_0

Відгуки наших клієнтів та партнерів.

Дізнайтеся, як Kneipp та Deloitte планують трансформувати свої аналітичні можливості за допомогою Tableau Pulse.

Портрет жінки на фоні логотипу John Lewis Partnership і логотипу Tableau, з фоном у вигляді синіх хмарок і плюсів.

«Просто централізуючи наші дані, Tableau Pulse надає нам легкі у використанні інсайти та візуалізації, які можуть оптимізувати наш бізнес та заощадити нам мільйони.»

- Ліббі Хіккі, 
Менеджерка продукту Tableau

Використовуйте зрозумілу мову, щоб розуміти свої дані.

рафік продажів пристроїв з підписом про кількість одиниць, проданих з 10 по 12 вересня 2023 року, з додатковими даними про приріст продажів для конкретних моделей пристроїв.

Платформа інсайтів

Знати, де, коли і на що звертати увагу у своєму бізнесі, ніколи не було так просто. Tableau Pulse Insights автоматично визначає драйвери, тенденції, учасників та передумови для показників, за якими ви стежите. Він проактивно визначає зміни, які мають значення для вас. Використовуючи зрозумілу мову та підтримуючи візуальні пояснення, Tableau Pulse узагальнює ідеї, щоб ви могли приймати відповідні та своєчасні рішення.

Дійте за допомогою інсайтів на основі штучного інтелекту, не залишаючи свою роботу.

Мобільний

Перевіряйте свої метрики в дорозі. Використовуйте Tableau Pulse на Tableau Mobile та досліджуйте персоналізовані дані, щоб краще зрозуміти тенденції, передумови та значущі зміни ваших метрик. Одним кліком ви можете перейти від дайджестів метрик Tableau Pulse у Slack та електронній пошті до сторінки дослідження Tableau Pulse на мобільному, де ви можете глибше зануритись у дані.

Жінка, яка користується смартфоном з Tableau Pulse на екрані, показуючи аналітичні дані в реальному часі.
Екран зі смартфоном, що показує аналітичні дані Tableau Pulse, повідомлення від Elenor Pena в додатку, яке привертає увагу до останнього стрибка продажів пристроїв, та щоденний звіт Pulse.

Досвід нового покоління

Відкривайте, слідкуйте та діліться своїми ключовими бізнес-метриками, щоб швидко виявляти інсайти в дружньому та інтуїтивно зрозумілому інтерфейсі. Next-Gen Experiences від Tableau Pulse надають зрозумілі дані, де б ви не працювали — чи то в Slack, електронній пошті, Salesforce або будь-якому іншому додатку. За допомогою Tableau Pulse ви точно зможете приймати рішення вчасно.

Масштабуйте інформацію у вашому бізнесі за допомогою уніфікованих показників.

Шар метрик

Створіть стандартне визначення ваших даних для підтримки ваших інсайтів та аналізу в Tableau Cloud. Шар метрик Tableau Pulse дозволяє вам визначати метрики та збагачувати їх реальним бізнес-контекстом. Ви можете повторно використовувати свої метрики для вирішення численних завдань та забезпечувати послідовність у вашій організації.

Графік з Tableau Pulse, що показує збільшення кількості дзвінків протягом місяця, а також налаштування фільтрів та метрик для аналізу.

Підвищуйте продуктивність за допомогою інсайтів на основі штучного інтелекту.

Сторінка Tableau Pulse з інформацією про продажі пристроїв, заповнення запасів та регіональний дохід, поруч з якою стоїть карикатурний персонаж Альберта Ейнштейна.

Tableau AI

Tableau Pulse працює на базі Tableau AI — набору передбачувальних та генеративних можливостей штучного інтелекту, які спрощують та демократизують аналіз даних та розуміння в масштабі. Завдяки Tableau AI Tableau Pulse дозволяє легко знаходити відповідні показники, відображає автоматизовану аналітику простою мовою та заздалегідь передбачає запитання користувачів.

Tableau AI побудований на основі Einstein Trust Layer, що означає забезпечення надійних, етичних та відкритих досвідів на основі штучного інтелекту без компромісів у безпеці та конфіденційності даних.

Ціноутворення Tableau Pulse:

Tableau Pulse включено у всі пакети Tableau Cloud та Embedded Analytics. Користуйтеся Tableau Pulse у межах безкоштовної тріальної версії Tableau Cloud.


  Якщо ви зіткнетесь з будь-якими питаннями, будь ласка, звертайтеся до нас за телефоном +38 (044) 383-44-10 чи напишіть нам на пошту marketing@softico.ua.

  Адреса:

  Malevich street., 86-L, Kyiv

  Email:

  data@softico.ua

  support.tableau@softico.ua

  Телефон:

  +38 (044) 391 22 24

  Соціальні мережі:

  © 2024 Tableau Ukraine