Tableau Online / Cloud

Приймайте більш ефективні рішення за допомогою швидкої, гнучкої та простої аналітики. Tableau Pulse тепер доступний в Tableau Online / Cloud.

Сучасний інтерфейс Tableau Online на комп'ютері та мобільному пристрої, що відображає графіки та аналітичні панелі.
Детальний дашборд аналізу залучення для облікових записів у Tableau, включаючи візуалізації дій, загальну активність та взаємодії.

Tableau Cloud — це новий Tableau Online. Це повністю хмарне рішення для бізнес-аналітики на платформі №1 у світі. Платформа швидка, гнучка і проста у використанні, оптимізована для вашого підприємства, щоб люди могли швидше і впевненіше приймати рішення з будь-якого місця. Готуйте дані, створюйте, аналізуйте, співпрацюйте, публікуйте та діліться ними в Tableau Cloud.Tableau Pulse тепер доступний у Tableau Cloud. Він надає співробітникам інтелектуальні, персоналізовані та контекстні аналітичні дані прямо в процесі роботи.

DataRockstar Sticker

ОТРИМАЙТЕ ЛІЦЕНЗІЮ TABLEAU CREATOR

Отримайте Tableau Prep Builder разом з Tableau Desktop у складі Tableau Creator.

Зацікавлені у підготовці даних на велику шкалу? Прочитайте все про Tableau Cloud.

Знайомство

Впроваджуйте аналітику на основі штучного інтелекту в кожен куточок вашої організації.

Інтерфейс Tableau з різними візуалізаціями даних, включаючи стовпчикові діаграми та мережі, та інтегрованим чатботом для швидкого доступу до аналітики.

Можливості Tableau Online / Cloud

Дашборд Tableau Pulse з відображенням метрик продажів, рівня запасів та регіонального доходу, з інтерактивними графіками та оновленнями в реальному часі.

Приймайте рішення швидше та ефективніше

Використовуйте можливості ваших даних за допомогою інтелектуальних інструментів, таких як Data Stories, Ask Data та Explain Data. Додавайте на дашборди автоматизовані та зрозумілі історії з Data Stories, щоб заощадити час і зробити аналітику зрозумілою для всіх. Explain Data допоможе зрозуміти причини виникнення певних інсайтів завдяки штучному інтелекту.

Плануйте роботу з даними за допомогою Tableau Blueprint, щоб стати організацією, керованою даними. Масштабуйте прийняття рішень на основі даних з аналітикою від Tableau Pulse та інтегруйте дані у свої повсякденні завдання.

Анімований дашборд Tableau з відображенням продажів, прибутку та географічного розподілу доходів по США з детальним аналізом рентабельності.
Інтерфейс Slack з вбудованим дашбордом Tableau, що відображає аналітичні дані та демонструє можливості спільної роботи.

Інтегруйте аналітичні дані у ваші робочі процеси

З Tableau для Slack перетворюйте робоче середовище на цифровий штаб для аналітики: інтегруйте дані у кожну розмову та отримуйте аналітичні дані з будь-якого місця. Завдяки вбудованій аналітиці безшовно інтегруйте дані та інсайти у ваші продукти та додатки, надаючи користувачам і клієнтам доступ до аналітики на основі даних.Використовуйте Accelerators, Connectors, Extensions та інші інструменти для швидкого початку аналізу. З Tableau Pulse отримуйте зрозумілі аналітичні дані там, де вам зручно працювати: у Slack, електронній пошті, Salesforce та інших додатках. Перевіряйте показники своєї роботи на ходу за допомогою Tableau Pulse Mobile.

Знімок екрану Tableau, що відображає деталізований аналіз даних про користувачів велосипедів з можливістю підказок та розширеними аналітичними функціями.

Масштабуйте аналітику легко та безпечно

Глибоко інтегруйте аналітику з архітектурою вашого підприємства та сприяйте цифровій трансформації. Вам більше не потрібно налаштовувати сервери, керувати оновленнями програмного забезпечення чи масштабувати апаратні потужності, що дозволяє заощаджувати час і гроші. Підвищуйте ефективність командної роботи, відкриваючи, ділячись, співпрацюючи та досліджуючи дані з мобільного пристрою, планшета або комп'ютера за допомогою Tableau Cloud.Легко створюйте та масштабуйте критично важливу аналітику, зберігаючи контроль над Tableau Cloud за допомогою Advanced Management, яке забезпечує необмежену масштабованість, оптимальну ефективність та спрощену безпеку. Створіть стандартне визначення ваших даних для підсилення інсайтів та аналізу за допомогою шару метрик Tableau Pulse.

Інтерфейс управління дозволами в Tableau, який показує список користувачів та груп з вказаними рівнями доступу, такими як перегляд, взаємодія та редагування.

Забезпечте довіру та впевненість у даних

Централізоване управління, видимість і контроль забезпечують, що ваші дані знаходяться у надійних руках завдяки легкій автоматизованій аутентифікації та управлінню дозволами. Інтегруйте з вашою системою одноразового входу (SSO) або провайдером ідентичності. Безпечно отримуйте доступ до даних у локальних та хмарних середовищах за допомогою Data Connect. Моніторте використання в одному середовищі для ефективного дотримання норм та стандартів. Використовуйте сучасну інфраструктуру з найкращими стандартами сертифікації безпеки, такими як SOCII та ISO. Вбудоване управління даними масштабує довірені дані простим і повторюваним способом.

Спробуйте Tableau безкоштовно

Завантажте та розпочніть свій безкоштовний пробний період сьогодні.

Отримайте Tableau сьогодні

Оберіть найкращий варіант
аналітики для себе

Логотип Red Hat на фоні червоного капелюха.

«Tableau Online / Cloud надає нам можливість об'єднати різні аспекти нашої організації. І легкість, з якою ми змогли надати це працівникам Red Hat по всьому світу та в різних функціональних напрямках, допомогла прискорити процеси та створити спільноту на місцях.»

- ВЕС ГЕЛПІ, старший менеджер з бізнес-аналітики та аналітики в Red Hat.

Розпочніть свій аналіз

Логотип Tableau Exchange, що містить слово 'tableau' у темно-зеленому кольорі та 'exchange' у сірому з символом плюсу у червоному та жовтому кольорах.

Tableau Exchange – це місце, де ви можете знайти надійні ресурси, створені компанією Tableau та партнерами. Ці ресурси допоможуть вам скоротити час окупності, вирішити різноманітні завдання та отримати максимальну віддачу від ваших інвестицій у Tableau.

Акселератори

Створюйте інформаційні панелі, адаптовані до галузі або підприємства, використовуючи ваші дані.

Розширення дашбордів

Додайте функціональність і зручність до ваших дашбордів за допомогою веб-додатків.

Конектори

Дозволяють Tableau отримувати доступ до додаткових баз даних та додатків.

Іконка відтворення відео, іконка з діаграмою та піктограми людей, іконка медалі з двома стрічками. Tableau

Навчальні відео

Дивіться безкоштовні навчальні відео Tableau, які допоможуть підвищити рівень знань.

Три іконки від Tableau: іконка відео, іконка спільної роботи, і медаль за досягнення, представляючи навчальні ресурси.

Досліджуйте так, як вам зручно

Отримайте доступ до ресурсів, які відповідають способу навчання.

Логотип 'DataFam' у блакитному кольорі, який символізує спільноту ентузіастів даних Tableau.

Приєднуйтесь до DataFam

Приєднайтесь до нашої спільноти Tableau, щоб підняти свої навички роботи з даними.

Інтерфейс Tableau зі Slack, показуючи візуалізацію даних та комунікаційний потік.

Tableau для Slack

Отримуйте корисні інсайти безпосередньо в процесі роботи з Tableau для Slack. Ви будете отримувати сповіщення прямо у своєму робочому чаті Slack – наприклад, коли ваші дані досягають важливих значень, коли з’являються нові коментарі або коли вам надають доступ до ресурсів. Завдяки цьому ви завжди будете в курсі подій, незалежно від того, де ви знаходитесь.

Вартість пакетів:

Оберіть найкращий варіант аналітики для вас

Карикатурний персонаж, схожий на Альберта Ейнштейна, з символом Tableau, вітає з жестом руки.

Tableau Creator

Підключайте свої дані, створюйте візуалізації та публікуйте інформаційні панелі в Tableau Desktop.

900 $

користувач / рік

ВКЛЮЧАЄ: Tableau Desktop / Tableau Prep / ліцензію Tableau Server / Online

Tableau Explorer

Редагуйте існуючі інформаційні панелі легко та швидко. Доступно для команд та великих організацій.

504 $

користувач / рік

Від 5 ліцензій.
ВКЛЮЧАЄ: ліцензію Tableau Server

Tableau Viewer

Отримуйте доступ до існуючих інформаційних панелей. Доступно для команд та організацій.

180 $

користувач / рік

Від 100 ліцензій.
ВКЛЮЧАЄ: ліцензію Tableau Server

Зворотний зв'язок:

Будь ласка, залиште ваше повідомлення або запитання нижче, і ми зв’яжемося з вами якомога швидше.


  Якщо ви зіткнетесь з будь-якими питаннями, будь ласка, звертайтеся до нас за телефоном +38 (044) 383-44-10 чи напишіть нам на пошту marketing@softico.ua.

  Адреса:

  Malevich street., 86-L, Kyiv

  Email:

  data@softico.ua

  support.tableau@softico.ua

  Телефон:

  +38 (044) 391 22 24

  Соціальні мережі:

  © 2024 Tableau Ukraine