Tableau тепер доступний через AWS Marketplace

На конференції AWS re:Invent 2023 було оголошено про важливий крок у розвитку аналітичного напрямку для підприємств. Спільна робота Amazon Web Services (AWS) та Salesforce відкрила нові можливості для управління аналітичними інструментами через AWS Marketplace, що відкриває шлях до ефективного аналізу даних для всіх.

Простіше, безпечніше, ефективніше

Tableau, визнана платформа візуального аналізу даних, тепер стала ще доступнішою для користувачів AWS. Тепер через AWS Marketplace є можливість легко придбати, розгорнути та керувати рішеннями Tableau Cloud, що працюють на інфраструктурі AWS. Це означає, що аналіз даних тепер стає більш безпечним, простим і ефективним для вашого бізнесу.

Фінансові переваги та оптимізація закупівель

За допомогою Tableau Cloud на AWS Marketplace ви отримуєте зручний інструмент управління витратами на IT. Ваші витрати тепер можна легко враховувати в рамках програми знижок AWS Enterprise, що створена для оптимізації бізнесу корпоративних клієнтів у хмарному секторі.

Максимізація інвестицій у дані та аналітику

Партнерство між Tableau та AWS відкриває нові горизонти у сфері обробки даних та аналітики. Ініціатива Modern Cloud Analytics об’єднує ресурси та знання, щоб допомогти організаціям ефективно впроваджувати та масштабувати хмарну аналітику.

Tableau Pulse: занурення у світ штучного інтелекту

Крім того, Tableau Pulse, базований на інтелектуальному аналізі, забезпечує можливість глибокого розуміння даних та їх використання для прийняття важливих бізнес-рішень. Це інструмент, що забезпечує доступ до аналізу даних у натуральній мові та генеративного штучного інтелекту, що робить аналітичний процес ще більш ефективним та доступним.

Об’єднання Tableau та AWS через AWS Marketplace відкриває нові перспективи для бізнесу у сфері аналітики. Це партнерство дозволяє отримати доступ до потужних інструментів аналізу даних, щоб приймати обгрунтовані рішення та розвивати підприємства.

Джерело: Tableau

У разі виникнення додаткових питань, будь ласка, звертайтесь за електронною адресою sales@softico.ua або за телефоном +380 (44) 383 4410.

Схожі статті:

Адреса:

Malevich street., 86-L, Kyiv

Email:

data@softico.ua

support.tableau@softico.ua

Телефон:

+38 (044) 391 22 24

Соціальні мережі:

© 2024 Tableau Ukraine