Найкращі умови
від Premier-партнера Tableau!

SOFTICO – ваш надійний партнер із програмного забезпечення в Україні та Європі.
Пропонуємо найнижчі ціни та найвигідніші умови.
Приєднуйтеся до 15,000+ компаній, які вже роблять успішний бізнес із нами!

Про SOFTICO

Компанія із багаторічним успішним досвідом у сфері ІТ-дистриб’юції. Пропонує рішення з інформаційної безпеки, постачання та ліцензування програмного забезпечення від світових лідерів, CAD-рішення, IT-сервіси з інтеграції та обслуговування. SOFTICO є одним із лідерів українського ринку програмних рішень, має широку партнерську мережу та статус Premier Reseller Tableau.

09091

Чому обирають SOFTICO?

Сьогодні SOFTICO - це:

Досвід та партнерство

SOFTICO розпочала свою діяльність у 2013 році і за цей час стала провідним дистриб’ютором IT-рішень в Україні. Накопичений досвід дозволяє нам забезпечувати найвищу якість обслуговування та підтримки наших клієнтів. Широка партнерська мережа, в якій є і провідні системні інтегратори зі штатом у кілька тисяч співробітників, і невеликі компанії. Ми прагнемо забезпечити однаковий рівень сервісу в роботі з усіма партнерами.

Перевірена якість

Великий продуктовий портфель, що включає як давно і добре відомі бренди, так і рішення від молодих і перспективних гравців ринку. SOFTICO є авторизованим дистриб’ютором програмних рішень українських та зарубіжних постачальників у сфері інформаційної безпеки, інфраструктури, баз даних, прикладного ПЗ, САПР та графіки, а також має у своєму портфелі комплексні рішення, що включають програмне та апаратне забезпечення.

Професійна підтримка

Партнери SOFTICO та їхні замовники, не залишаючи своїх робочих місць, із будь-якого регіону України можуть отримати доступ до великої кількості рішень, включаючи продукти інформаційної безпеки, платформи віртуалізації та прикладне програмне забезпечення, розгорнуті під різними операційними системами. Фахівці SOFTICO надають підтримку з різних питань: від підбору технічного рішення, розрахунку специфікації до проведення пілотних впроваджень.

Місія SOFTICO:

Бути багатопрофільним дистриб’ютором, орієнтованим на безперервне вдосконалення через цифрові технології, та надавати партнерам широкі можливості для розвитку їхнього бізнесу.

Нам довіряють:

Зворотний зв'язок:

Будь ласка, залиште ваше повідомлення або запитання нижче, і ми зв’яжемося з вами якомога швидше.


  Якщо ви зіткнетесь з будь-якими питаннями, будь ласка, звертайтеся до нас за телефоном +38 (044) 383-44-10 чи напишіть нам на пошту marketing@softico.ua.

  Адреса:

  Malevich street., 86-L, Kyiv

  Email:

  data@softico.ua

  support.tableau@softico.ua

  Телефон:

  +38 (044) 391 22 24

  Соціальні мережі:

  © 2024 Tableau Ukraine